O BROEN

Wizja i wartość

Wizja i wartość – fundamenty, które nas łączą.

Nasza wizja jest prosta – Doskonała technologia zaworów dla niszowych zastosowań!
Nasze cele osiągamy poprzez realizację założonych działań – silne wartości są fundamentem naszej działalności i łączą nas w jedną globalną firmę, będącą ponad granicami, strefami czasowymi i trzema odległymi kontynentami. Sprawdzona technologia zaworów jest efektem naszej codziennej pracy.

Jakość stanowi dla nas nie tylko klucz do obecności na rynku – wykracza daleko poza to – jest fundamentem naszej firmy. Jesteśmy skoncentrowani na podejściu do klienta i ciągłym doskonaleniu naszej oferty. Od powstania BROEN podstawę naszych kompetencji tworzyła pasja do tworzeni technologii zaworów. Nasza marka jest naszą obietnicą.

Nasze wartości – Zwyciężać z ludźmi:

  1. „Be an entrepreneur „ - Być przedsiębiorcą – odkrywamy i urzeczywistniamy marzenia. Dostosowujemy się, wprowadzamy innowacje, koncentrujemy się na wymaganiach naszych klientów i oferujemy im o wiele więcej niż oczekują.
  2. „Take ownership „ - Przejąć własność – jesteśmy odpowiedzialni za realizację własnych zobowiązań. Proaktywni, odpowiedzialni i uprawnieni do działania.
  3. „Go for excellence „ - Dążyć do doskonałości – jesteśmy pełni pasji, samokrytyczni i wytrwali we wszystkim, co robimy. Rzucamy wyzwanie status quo, przekraczamy granice, myślimy nieszablonowo. Dostarczamy gotowe rezultaty.
  4. „Share and learn „ - Dzielić się i uczyć – uczymy się od siebie nawzajem, będąc profesjonalistami i mając otwarte umysły. Z każdym dniem stajemy się lepsi. Nie boimy się porażek. W rzeczywistości traktujemy je jako cenny przystanek w drodze do sukcesu.
  5. „Act with integrity „ - Działać uczciwie – dajemy przykład, działamy transparentnie i mówimy głośno. Jesteśmy profesjonalni przez cały czas i we wszystkim, co robimy.