O BROEN

O BROEN

BROEN jest wiodącym na rynku światowym producentem kurków kulowych. Kurki BROEN produkowane są na 2 kontynentach – w 4 zakładach w Europie oraz 1 zakładzie w Stanach Zjednoczonych, a kluczowe rynki zbytu obejmują Europę, Rosję, Chiny oraz USA. Od ponad 70 lat firma jest światowym liderem w rozwoju i produkcji kurków oraz technologii do sterowania przepływem wody, a od ponad 30 lat oferuje również zaawansowane rozwiązania do sterowania przepływem powietrza, gazów, olejów i paliw.

BROEN dostarcza kompletne rozwiązania dla odbiorców przemysłowych, jak również domowych instalacji ciepłowniczych.

Od kilku lat firma z sukcesem poszerza zakres oferty o rozwiązania specjalistyczne stosowane w zaawansowanych systemach rafineryjnych oraz w kopalniach gazu.

Jakość jest dla nas nie tylko kluczem do wejścia na rynek – jest fundamentem naszej działalności.

Firma BROEN posiada certyfikat ISO 9001 od 2001 roku. Ponad to spełniamy również wymogi jakościowe certyfikatów ISO9001:2015 oraz ISO:14001. Odpowiedzialna produkcja w naszych zakładach ma odzwierciedlenie w certyfikacji OHSAS 18001.

W 1993 roku BROEN został przejęty przez spółkę holdingową Aalberts N.V., dzięki czemu mamy aktualnie 15 000 współpracowników w 30 krajach na całym świecie. Aalberts N.V. jest spółką notowaną na giełdzie EuroNext w Holandii.