Optymalizacja oporów przepływu w sieciach ciepłowniczych

Realizacje

Optymalizacja oporów przepływu w sieciach ciepłowniczych

 

Projekt: Sieciach ciepłowniczych
Właściciel: LPEC / MPEC Kielce
Dostawca zaworu: BROEN POLAND sp.z o.o.


BROEN dostarczył kolejne już pełnoprzelotowe kurki kulowe BALLOMAX® DN600 PN25 z kulą jarzmioną dla sieci ciepłowniczej w Lublinie. Kurki tego typu zapewniają zdecydowanie pewniejsze odcięcie sieci niż przepustnice czy standardowe zawory kulowe z kulą pływającą oraz cechują się większa niezawodnością oraz trwałością.

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (LPEC), od lat inwestuje w najnowocześniejsze i najtrwalsze rozwiązania, będą jednym z pionierów na polskim rynku ciepłowniczym.

Kurki BROEN zostały wyprodukowane w naszej fabryce w Rogoźnie i są to kurki Ballomax® z kulą jarzmioną ,pełnym przelocie, wyposażone w system podwójnej szczelności, system sprawdzania szczelności (System DBB) oraz siłowniki elektryczne Auma.Ponad to BROEN dostarczył na największą tegoroczną modernizację sieci ciepłowniczej na ul. Aleja Solidarności w Kielcach zawory kulowe pełnoprzelotowe z kulą pływającą dla sieci ciepłowniczej DN300.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Kielcach (MPEC Kielce), inwestuje w najnowocześniejsze i najtrwalsze rozwiązania. Dostarczyliśmy wyprodukowane w naszej fabryce w Dzierżoniowie zawory BROEN Ballomax® z siłownikami elektrycznymi Auma (zdjęte na czas montażu zaworów w komorze).

Dołączyły one tym samym do dostarczonych kurków DN350 z kulą jarzmioną z systemem podwójnej szczelności oraz sprawdzania szczelności (System DBB) o pełnym przelocie z siłownikami elektrycznymi Auma. Zawory kulowe zostały zamontowane przez konsorcjum firm Sawox Kielce oraz Presystem Rzeszów.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Czytaj więcej o BROEN BALLOMAX®