Kariera

Ludzie w swoim naturalnym żywiole
BROEN jest firmą globalną, a zatem również globalnym miejscem pracy. Na BROEN składa się wiele firm na świecie reprezentujących w różnym stopniu pięć obszarów naszej działalności biznesowej. Wartości BROEN oraz kultura zarządzania wykraczają poza macierzystą Danię, rozciągając się globalnie na całą organizację, bez względu na miejsce, w którym ulokowane są jej składowe. Możesz być pewnym, że bez względu na miejsce, w którym podejmiesz pracę w BROEN, spotkasz się z profesjonalizmem i identycznym poziomem świadczonych usług.

Ku nowym celom
Ludzie robią różnicę. Nasza firma tworzona jest przez ludzi osiągających sukces dla Ciebie i BROEN. Nasi pracownicy są naszym najcenniejszym zasobem i fundamentem ogólnego sukcesu. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć dobrze prosperujące, zapewniające rozwój osobisty i zawodowy środowisko pracy. Duży nacisk kładziemy na rozwój personelu i kadry zarządzającej, tak aby każdy z pracowników mógł realizować swój potencjał w wybranej dziedzinie działalności. Takie podejście sprawia, że każdy z pracowników BROEN jest zmotywowany, elastyczny i skupiony na obsłudze klienta. Nasz personel znany jest ze swojej lojalności, co przekłada się na całą organizację BROEN.

Dzień pracy w BROEN
Dzień pracy w BROEN jest pełen zajęć i wyzwań. Nasz personel pracuje w różnorodnych obszarach biznesowych i stanowi o sile kultury oraz wartości, łączących nas na różnych kontynentach, w równych państwach i strefach czasowych.
Apply for an open position or send and open application to HR@BROEN.COM