article-image-1

EN EFF, Frankfurt 2018

W zeszłym tygodniu we Frankfurcie nad Menem rozpoczęły się 23 Międzynarodowe Targi i Kongres Ciepłownictwa i Chłodnictwa. Targi te organizowane są przez AGFW – niemieckie stowarzyszenie branży ciepłowniczej - i co dwa lata stanowią doskonałą scenę do prezentacji i promocji produktów dla ciepłownicwa i chłodnictwa. Odwiedzający mieli okazję spędzić 3 kwietniowe dnia - 17 - 19 kwietnia - wypełnione nowinkami branzowymi.

BROEN zaprezentował na targach szereg wspaniałych nowości. BROEN Ballomax® – branzowy standard i sprawdzona oferta zawór dla ciepłownictwa - została poszerzona teraz o nowe, jeszcze doskonalsze zawory: nowe produkty takie jak BROEN Ballomax® pełnoprzelotowyDN10-50 i nadchodzący BROEN Ballomax® DN200-500, jak również wersja z kulą jarzmioną przeznaczona dla przemysłu.

Stoisko BROEN wypełnione zostało przez przedstawicieli branżowych, którzy chcieli pozyskać więcej informacji na temat produktów. “W trakcie wszystkich zarezerwowanych wczesniej spotkań zaobserwowaliśmy bardzo duże zainteresowanie naszymi nowymi produktami”, powiedział Dyrektor Sprzedaży Jesper Boysen i kontynuował mówiąc: “Śledzenie rozwoju i wejścia na rynek tych zupełnie nowych i konkurencyjnych produktów, będzie niezwykle ciekawym doświadczeniem".

Kierownik ds. Produktu Per Holst Christensen kontynuował: “Wspaniale było zobaczyć jak nasze nowe produkty świetnie prezentowały się wśród konkurencji i czuć jak bardzo klienci doceniają nasz rozwój. BROEN od wielu lat nieustannie pracuje nad dalszym rozwojem, co jest już branżowym standardem i zamierza kontynuować branżowe badania, aby klienci mogli mieć pewność, że dostarczamy im wartościową i wydajną technologię zaworów”.