article-image-1

BROEN Valve Technologies świętuje 30-lecie działalności jako część Aalberts N.V.

BROEN Valve Technologies od 30 lat stanowi cenną część Grupy Aalberts N.V. W ciągu tych trzech dekad firma Aalberts N.V. znacząco przyczyniła się do rozwoju i aktualnej pozycji firmy BROEN jako międzynarodowego lidera technologii zaworów.

Będąc własnością Aalberts N.V., BROEN przeszedł imponującą transformację z małej firmy skupiającej się na rynkach skandynawskich w znacznie większą firmę o orientacji międzynarodowej, prowadzącą sprzedaż i produkcję na wielu rynkach. Współpraca z siostrzanymi spółkami Grupy Aalberts poszerzyła naszą ofertę produktową i umożliwiła nam dostęp do szerszego wachlarza rynków zbytu.

Rozwój nowych produktów i technologii był przedmiotem ciągłego zainteresowania Aalberts N.V. i stanowił główną siłą napędową inwestycji w rozwój BROEN. Zaowocowało to stworzeniem szerokiego i innowacyjnego portfolio produktów w ramach wszystkich naszych marek: BROEN BALLOFIX®, BROEN BALLOMAX®, BROEN FULL FLOW i BROEN Clorius, które z sukcesem dostarczamy naszym licznym klientom na całym świecie.

Jedną z kluczowych korzyści bycia częścią Aalberts N.V. jest skupienie się na zrównoważonym rozwoju. Razem realizowaliśmy ukierunkowane inicjatywy, które nie tylko wzmocniły portfolio produktów BROEN, ale także ugruntowały wspólne zaangażowanie w odpowiedzialne praktyki biznesowe. To zaangażowanie nie tylko sprawiło, że skupiliśmy się na śladzie środowiskowym firmy BROEN, ale także wzmocniło naszą markę jako odpowiedzialnego producenta zaworów.

Jako część Aalberts N.V., BROEN koncentruje się na pozyskiwaniu odpowiednich pracowników i zapewnianiu im rozwoju osobistego i zawodowego. Odbywa się to zarówno wewnętrznie w BROEN, jak i we współpracy z Aalberts, zgodnie z naszym wspólnym mottem: „Winning with people”.

Rocznica to nie tylko imponująca liczba lat, ale także podróż pełna wytrwałości i postępu. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację tej udanej podróży i dziękujemy firmie Aalberts N.V. za 30 lat partnerstwa i rozwoju zorientowanego na wyniki.