article-image-1

BROEN NA VALVE WORLD W DUSSELDORFIE

BROEN Oil & Gas na targach Valve World razem z BSM Valves i Clorius Controls.

 

Już po raz czwarty w Dusseldorfie wystawa Valve Word Expo powitała ponad 12 000 gości z 88 krajów, a swoją ofertę zaprezentowało w jej trakcie 725 wiodących producentów zaworów z ponad 40 krajów na całym świecie. 70% odwiedzających pochodziło z zagranicy - z Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji i Hiszpanii, ale także z Azji, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej. Przybyli do Dusseldorfu, aby utrzymać kontakty i szukać nowych trendów i innowacyjnych technologii w branżach naftowej, gazowniczej, petrochemicznej, morskiej, i elektowni. Wystawa mjakąca ponad 20 000 metrów kwadratowych, okazała się jak dotąd największą międzynarodową wystawą Valve World.

BROEN Oil & Gas zaprezentował przekrój zawóru kulowego Ballomax® typu AH - przeznaczony do gazu ziemnego, powietrza, LFG, paliw, paliwa lotniczego i innych aplikacji według standardu API 6D. Wystawa zainaugurowała nową koncepcję biznesową, w ramach której BROEN wraz z BSM Valves i Clorius Controls tworzyć ma znacznie silniejszą pozycję na rynku, wprowadzając na niego unikalne rozwiązania dla przemysłu naftowego i gazowego.

Holger Rohrer, CEO firmy BROEN: "Chcieliśmy zaprezentować naszą wspólną ofertę z BSM Valves i Clorius Controls, a obserwacja wrażeń pnaszych klientów po zapoznaniu się z nową koncepcją była dla mnie osobiście bardzo ciekawym doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że ta koncepcja biznesowa spodoba się klientom. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za tegoroczne udział i zaintereosowanie tegoroczną edycją targów".