article-image-1

BROEN na TARGACH EXPO GAS 2019

W dniach 24 i 25 kwietnia w Kielcach odbyła się 10-ta, jubileuszowa edycja Targów Techniki Gazowniczej EXPO GAS. W wydarzeniu udział wzięło 104 wystawców, którzy zaprezentowali sieci, urządzenia, odbiorniki gazowe, aparturę kontrolno-pomiarową stosowaną w gazownictwie, a także urządzenia, osprzęt, wyposażenie gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu.

W tak szerokim gronie wystawców nie mogło zabraknąć Spółki BROEN POLAND. Na licznie odwiedzanym stoisku firmowym Klienci mogli zapoznać się z ofertą firmy w zakresie kurków kulowych do gazu oraz zasięgnąć porad technicznych u wysoko wykwalifikowanych specjalistów BROEN.

Prezentowany na stoisku kurek kulowy skręcany do gazu o parametrach: DN200 CL1500 wziął udział w konkursie na najlepszy produkt w kategorii "Urządzenia do poszukiwania, wydobycia, magazynowania i przesyłu gazu" i zdobył w nim wyróżnienie Komisji Konkursowej. Pochwalić możemy się również zdobyciem wyróżnienia za najlepszą aranżację stoiska targowego.

Wszystkim odwiedzającym stoisko BROEN pragniemy serdecznie podziękować za zainteresowanie oraz wyrazić nadzieję na ponowne spotkanie na Targach EXPO GAS za dwa lata!