article-image-1

BROEN biega charytatywnie

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy w Polsce, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Środki finansowe zebrane w trakcie biegu oraz z opłat startowych przeznaczane są na zakup protez dla osób niepełnosprawnych. Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.

W biegu odbywającym się jednocześnie w kilku miastach udział biorą pięcioosobowe drużyny składające się z pracowników lokalnych firm. Bieg ten ma charakter sztafety - zawodnicy startują na 5 zmianach i każdy z nich pokonuje dystans około 4 km. W tegorocznym szóstym biegu Business Run organizowanym w Poznaniu udział wzięła drużyna BROEN. Jest to już czwarta edycja biegu, w której w szczytnym celu startują nasi zawodnicy.

W tym roku możemy pochwalić się doskonałym 130 miejscem na startujące 702 drużyny firmowe. Zespół BROEN pokonała dystans 5x4km w czasie 1:38:06 :)
Radości z rezultatu towarzyszy jednocześnie zadowolenie, że wysiłek naszej drużyny przełoży się na wymierne korzyści i pomoc dla konkretnych osób niepełnosprawnych.

Gwarantujemy, że za rok nie zabraknie nas na starcie Poland Business Run!