article-image-1

BROEN A/S świętuje 75 lat istnienia i innowacyjnej produkcji zaworów.

BROEN Valve Technologies z dumą obchodzi jubileusz 75 lat przepełnionych innowacyjnością i osiągnięciami w zakresie produkcji zaworów. Od założenia firmy w 1948 roku niestrudzenie pracujemy nad dostarczaniem wysokiej jakości produktów i rozwiązań naszym klientom na całym świecie.

Historia BROEN A/S
Mając w swoim DNA zrównoważony rozwój i przedsiębiorczość, Poul Broen założył firmę BROEN A/S w 1948 roku w Kopenhadze, w Danii. Jej początek wyznacza moment wynalezienia pierwszego automatycznego zaworu prysznicowego do ciepłej wody, z wbudowaną funkcją automatycznego odcinania.

Tak rozpoczęła się podróży firmy BROEN bazująca na ciągłym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji zaworów. W 1960 roku firma przeniosła się do Assens, gdzie ma swoją siedzibę do dziś – w tym samym roku wynaleziony i opatentowany został minizawór kulowy BALLOFIX®, co przyczyniło się do zdobycia znaczącej pozycji na rynku zaworów.

Dziś Grupa BROEN jest liderem na międzynarodowym rynku technologii zaworów i posiada reprezentantów na trzech kontynentach, a jej działalność obejmuje głównie obszary Europy, Chin i USA – BROEN A/S jest również częścią holenderskiej grupy Aalberts N.V.

Zrównoważone podejście BROEN do rozwoju produktów
BROEN ukształtował i po dziś dzień przewodzi rozwojowi branży zaworów kulowych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Stale rozwijamy i wprowadzamy zaawansowane technologie i rozwiązania, które poprawiają wydajność, bezpieczeństwo i efektywność naszych produktów. Podejście to wspiera podnoszenie standardów zaworów i armatury we wszystkich gałęziach przemysłu.

Nasze podstawowe wartości obejmują ciągłe poszukiwanie nowych, zrównoważonych technologicznie rozwiązań pro środowiskowych. Nasze produkty projektujemy z myślą o efektywności energetycznej, trwałości i optymalizacji zasobów.

Cztery marki produktowe – jedna wizja
BROEN BALLOFIX®, BROEN BALLOMAX®, BROEN FULL FLOW i BROEN Clorius Control to kamienie węgielne naszego portfolio produktów, będące synonimem jakości i niezawodności. Jesteśmy dumni z naszych czterech marek produktowych, z których każda ma swoje unikalne mocne strony i zastosowania, przyczyniające się do rozwiązywania największych wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa, wydajnych rozwiązań dla przemysłu energetycznego i energooszczędnych produktów dla przemysłu morskiego.

Dziękujemy!
Chcielibyśmy podziękować naszym oddanym pracownikom, lojalnym partnerom i cenionym klientom za bycie częścią naszej pełnej sukcesów podróży przez ostatnie 75 lat. Z niecierpliwością czekamy na możliwość dostarczania sprawdzonych i niezawodnych produktów BROEN w nadchodzących dziesięcioleciach.